Bizi Takip Et

Masaüstü – Mobil Uygulama

Merhaba sürekli olarak sayfamızı takip eden kullanıcılarımız için bir kolaylık sunuyoruz.

Mobil Kullanıcılar İçin;

Play Store ya da App Store zahmetine girmeden hem Android hemde IOS kullanıcıları için Google tarafından sağlanan PWA sistemini aktif hale getirdik. Bu şu anlama geliyor Google Play’den yahut bilmediğiniz APKleri kurmak gibi zahmetlerle uğraşmıyorsunuz sadece ekleyip bir tıkla sitemizi kaydediyorsunuz.

Sitemize https://suleymanbolukbasi.com/ şeklinde giriş sağladığınız andan itibaren sitemizi mobil uygulama gibi kullanabilirsiniz. Bunun için sizlere yardımcı olacağız.

Siteye giriş sağlarken aşağıdaki gibi bir uyarı geldiği zaman Ana Ekrana Ekle dedikten sonra Mobil cihanız üzerinden sitemize sorunsuz olarak bağlanabilirsiniz. Herhangi bir kurulum dosyası içermez dolayısıyla %100 güvenlidir.

Tüm internet tarayıcılar için uyumludur. Opera, Mozilla Firefox, Samsung Browser veya Google Chrome (tercih edilir) hepsiyle sorunsuz olarak çalışır.

Masaüstü PC Kullanıcıları İçin;

Şimdi sizlere Masaüstü PC üzerinden bunu nasıl yapacağınızı basitçe anlatayım. Bu işlemden sonra Masaüstünden giriş sağlarsınız.

Sağ üst kısımdaki + işaretine basarak Yükle diyebilirsiniz.

Eğer yukarıdaki işlemlerle ilgili sorun yaşarsanız. Mobil tarayıcı üzerinden Ana Ekrana Ekle ya da Yer İşareti diyerek manuel olarak ekleyebilirsiniz.