Bizi Takip Et

Hakkımda

Web & Grafik Tasarım programları konusunda da az çok bilgi sahibiyim. Yani HTML, PHP ve CSS kodları üzerinde çeşitli düzeltmeleri rahatlıkla gerçekleştirebilirim. Ayrıca işletme ve markalarınıza yönelik dijital hizmet sunuyorum. Detaylı bilgi almak için buraya tıklayınız.

  • Sosyal Medya Yönetimi
  • Sosyal Medya İçerik Üretimi
  • Dijital Medya & Pazarlama
  • Sosyal Reklamcılık
  • Kurumsal Kimlik Desteği (detaylı)
  • Halkla İlişkiler & PR Danışmanlığı
    • Canlı Telefon Desteği

Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Tanıtım & Reklamcılık

Başlangıç / Bitiş: 09/2016 – 08/2020

İsmet Köroğlu Anadolu Lisesi

Başlangıç / Bitiş: 09/2012 – 06/2016

Adobe Photoshop, Illustrator, Lightroom gibi tasarım ve fotoğraf düzenleme programlarını üst seviyede ileri derece kullanabiliyorum. Ayrıca bu konuda kendimi sürekli olarak geliştirmeye devam ediyorum.

Adobe Premiere Pro, After Effects gibi video/kurgu programlarını iyi derecede kullanıyorum. Fakat After Effects programında orta seviyeyim o yüzden kendimi geliştirmeye devam ediyorum.

Şimdilik bu kadar devamı gelecektir.

Sizinle Çalışmak İstiyorum.

Bu konularda profesyonel birisinden destek almak ve işinizi daha iyi bir noktaya taşımak istiyorsanız lütfen aşağıdaki kutucuktan ilgili formu doldurun. Eğer ki işiniz acilse bizimle direkt iletişime geçebilirsiniz.

Yukarıdaki hizmetlerimizin hepsi belirli bir ücret karşılığında yapılmaktadır. Lütfen konuyla ilgili değilse belirttiğimiz formu doldurmayınız. Formu doldurduktan hemen sonra en geç 1-2 gün içinde tarafınıza mutlak dönüş sağlanacaktır.

Grafik Tasarım Deneyimi
Görsel düzenlemeler, şablon oluşturma, dijital çizimler, maskot ve karakter çizimi, logo, kartvizit, broşür, afiş, billboard vs. tasarım konusunda aklınıza gelebilecek çoğu şeyi yapabiliyorum. Eğer ki destek almak isterseniz lütfen iletişime geçiniz.

WordPress Uzmanlığı
WordPress kurulumu, hız ve performans optimizasyonu, tema düzenleme, içerik girişi, menü ve bileşen düzenleme, yedek alma vb. çoğu teknik konuda destek hizmeti veriyorum.
HTML, PHP ve Javascript Bilgisi
PHP özel yazılım yapımı, kod düzenleme, kodlama hatalarını tespit etme, çözümleme vb. alanlarda profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyim.