Bizi Takip Et

Kullanım Şartları

1. Ticari markalar, fikri mülkiyet, telif hakları

Bu sitenin tüm hakları Süleyman BÖLÜKBAŞI’na aittir.  Bu yüzden içeriklerin izinsiz bir şekilde kopyalanması/dağıtılması yasaktır. Burada kullanılan görsel, metin vb. tüm içerikler DMCA tarafından koruma kapsamından tutulmaktadır.

2. Kullanım koşullarının değiştirilmesi

Bu site herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır.

3. Hak Ve Sorumluluklarınız

www.suleymanbolukbasi.com kendi web sitesine veya herhangi bir web site bilgisine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, özel, sonuç niteliğindeki ya da diğer tür kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Bu web sitesinde yer alan bilgiler ışığında vereceğiniz kararlar ile ilgili tüm sorumluluk tarafınıza ait olacaktır. Bu siteye girmeden önce “Site Kullanım Şartları”nı okuduğunuz kabul edilmektedir. Bu yüzden herhangi bir hak talebinden bulunmanız söz konusu değildir.

4. Kullanıcı Güvenliği

www.suleymanbolukbasi.com toplamış olduğu tüm bilgiler güvenli bir ortamda saklanmaktadır. Kullanıcılar tarafından doldurulan formlar, iletme esnasında şifrelenerek SSL teknolojisi ile korunmaktadır. Veri, elimize ulaştıktan sonra da bizim için her zaman esas olan sıkı güvenli ve gizlilik standartlarında korunmaktadır. Girmiş olduğunuz veriler, işlemleriniz ve hukuki gereklilikler süresince saklanmaktadır.

5. İletişim Bilgileri

Gizlilik sözleşmesiyle ilgili sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Bu bir şahıs sitesidir. Herhangi bir kurum/kuruluşa ait değildir.

Süleyman BÖLÜKBAŞI
Adres: Kültür Mah. 3806. Sokak Kepez/ANTALYA

Tel: +90 554 604 7530 E-Posta: info@suleymanbolukbasi.com

Facebookta Bizi Takip Et

Editör Tavsiyeleri