Bizi Takip Et

Bilgi

Netflix’in Gizli Kategorilere Ulaşma Kodları – Püf Nokta

Netflix’in sunduğu kategorilere kapsamlı bir şekilde ulaşmak için netflix-codes hizmeti kullanın böylece hiç ulaşmadığınız dizi ve filmleri açıp izleyebilirsiniz.

Dünya’nın en popüler dijital film izleme platformlarından olan Netflix birçok alışkanlığımızı değiştirmekle kalmayıp TV sektörünün de dijital’e evrilmesini sağlamıştır. Özellikle bizim gibi genç neslin TV izleme alışkanlığı derin ölçüde etkilediği için 7’den 70’e herkese uygun içeriklerin üretildiği bir yer haline geldi. Her yaştan izleyiciye sahip olduğu için çeşitli sorunları da beraberinde getiriyor.

Netflix’te binlerce farklı içerik olmasına rağmen arama ve istenilen şeylere ulaşma konusunda çeşitli sıkıntılar var. Netflix’in geliştiricileri de olayın farkına varıp bunun için çeşitli çözümler bulmuşlar.

Örneğin arama kutucuğuna Romantik Komedi yazdığınız zaman bazı alakasız konular çıkıyor. Bu da aradığınız filmleri bulmakta sizi zorluyor. Netflix bunun için Netflix-Codes diye bir platform geliştirmiştir. Netflix Codes, Netflix’in kodlarında gizlediği bütün film ve dizi kategorilerini tek bir platformda önünüze sunuyor, böylelikle izlemek istediğiniz filmlere tek bir tıkla ulaşmanıza yardımcı oluyor.

https://www.netflix-codes.com/

Bu platformu kullanmak için herhangi bir yardımcı eklentiye gerek yok. Tek yapmanız gereken Netflix hesabınızı bilgisayarınızda aktif ettikten sonra Netflix-Codes‘un web sitesine girip istediğiniz kategoriye tıklayabiliyor ve oradan direkt olarak Netflix’in kendi web sitesine yönlendiriliyorsunuz. Buradaki numaraları seçip netflix arama çubuğuna yazarak ya da tıklayıp yönlendirme yaparak ulaşabilirsiniz. Yüzbinlerce film ve dizi artık karşınızda olacak.

Akdeniz Üniversitesi - İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım

2 Yorumlar
0 0 puanlama
Değerlendir
guest
2 Yorumlar
En Yeni En Eski
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
Mustafa

Merhaba çok faydalı bir içerik teşekkür ederim sayenizde öğrendim.

Facebookta Bizi Takip Et

Editör Tavsiyeleri

Daha Fazla Bilgi