Bizi Takip Et

Sıkça Sorulan Sorular

Bu site sosyal mecralar üzerindeki yazmış olduğum yazı, makale veya yorumların tamamını kapsayan üretmiş olduğum içeriklerin daha profesyonel bir şekilde derlemesinden ibaret olacaktır. Aslında dijital kimlik oluştururken aynı zamanda üretmiş olduğum içerikleri barındıran bir portföy diyebiliriz.

Herhangi bir olay ya da benim bizzat kaleme aldığım içerikler yer alacaktır. Bu konuların beraberinde yaptığım görsel tasarımlar, eskiz çalışmaları, izlediğim ve sevdiğim filmler, müzikler veya okuyuculara yönelik öneri ve tavsiyeler başta olmak üzere dijital ortamda ürettiğim içeriklerin tamamı yer alacaktır.

Elbette hayır çünkü “alıntı” yaptığım yahut benim yorumladığım içerikler de burada olacağı için tamamen bana ait diyemem. Fakat yorumlanma süreci, içerik derlemesi bana ait olacaktır. Yani burada ilk etapta benim haricimde birisi içerikler paylaşmayacaktır.

Bu site içerisinde doğrudan/dolaylı içerik kopyalamak başka yerde izinsiz paylaşmak suçtur. Bu veri hırsızlığına girer ve hukuki olarak cezalı duruma düşersiniz. Bu sebepten alacağınız içerikleri mutlaka bana info@suleymanbolukbasi.com adresi üzerinden veya iletişim kısmından bildirmeniz gerekiyor.

Fakat sosyal ağlar üzerinden sayfamızı paylaşmakta herhangi bir sakınca yoktur. Aksine bizleri memnun edersiniz 🙂 Eğer ki yazılmış bir metni çok beğendiyseniz bunu alırken sayfanız üzerinden kaynakça kısmında bizleri gösterdiğiniz takdirde herhangi bir sorun teşkil etmeyecektir.

Eğer bu sayfada sizlere ait bir içerik varsa da bunu bizlere bildirebilirsiniz. Fakat ispat etmekle yükümlüsünüz çünkü aksi halde gönderdiğiniz kaldırma talebi reddedilecektir.