Bizi Takip Et

Mobil

Youtube Vanced Nasıl Kurulur?

Youtube Vanced ile Youtube Premium’da olan tüm özellikleri aktif hale getirebilirsin. Üstelik bu işlemleri ücretsiz bir şekilde yapacaksın.

Merhaba Değerli Okurlarım

Geçtiğimiz günlerde alışveriş sitelerinin sürekli olarak Youtube içerisinde sık sık reklam çıkartmasından dolayı rahatsızlık duydum. Bu yüzden bunun önüne geçebilmek için çeşitli çözümler aradım. Aslında avantajları bakımından bu konuyu çözebilmek için aylık belli bir ücret karşılığında Youtube Premium paketi satın alabilirsiniz. Fakat ben bunu daha pratik ve ücretsiz bir yöntemle çözmek istedim.

Masaüstü bilgisayar üzerinden girerken Adblock(önermiyorum) tarzı eklentiler var fakat her zaman stabil çalışmıyor. Üstelik yapılan araştırmalara göre en fazla video izleme trafiği %78 ile mobil üzerinden gerçekleşiyor bu sebepten anlatacağım yöntem Android kullanıcıları için olacaktır. IOS (Apple) kullanıcıları için şimdilik üzgünüm buna alternatif çözümler bulacağız.

İsterseniz konuyu fazla uzatmadan direkt çözümünü sizlere anlatayım.

Sitedeki indirme arayüzü
  1. Aşama Youtube Vanced uygulamasını aşağıdaki örnekte verildiği gibi buradan indiriyoruz.
  2. Aşama olarak gerekli izinleri verdikten sonra manager.apk adlı dosyanın kurulumunu yapıyoruz. (Uygulama güvenlidir)
  3. Ardından istediğimiz videoları reklamsız ve akıcı bir şekilde izleyebiliriz.

Şimdi ise Google hesabı ile giriş yapmak isteyebilirsiniz. Hem videolarınızı kaydetmek hem de size istediğiniz kanallara abone olmak için bunu yapmak için ise çok basit bir yöntemimiz var.

MicroG for OGYT diye bir eklenti kurmamız gerekiyor bunu yaptığımız takdirde Google hesabımızı Youtube Vanced üzerinden aktif hale getirebiliriz.

Yukarıdaki ikona ya da buradan tıklayarak güvenli bir şekilde MicroG eklentisinin en son sürümünü mobil cihazına indirebilirsiniz. Yaklaşık 5.8MB boyutunda bir alan kaplıyor. İşte bunu da aynı şekilde kurduktan sonra Youtube Premium gibi bir uygulamaya sahip oldunuz ve üstelik bu işlemleri ücretsiz bir şekilde yaptık.

Peki Youtube Vanced’in Avantajları Nelerdir ?
  • REKLAMSIZ video izleme deneyimi yaşacaksınız.
  • Arka planda müzik dinleme keyfi (kulaklık takın)
  • Oynatıcıyı özelleştirme şansınız olacak vb. birçok özellik mevcuttur.
  • Videodan çıktından sonra bile arkada oynamaya devam ediyor.

Aslında bir reklamcı olarak bu tip tüyolar vermek hatadır çünkü takdir edersiniz ki çoğu kişi bundan ekmek yiyor. Fakat video izlerken sürekli reklam çıkması nasıl bir histir çok iyi bilirim. Bu yüzden bilgi paylaştıkça güzeldir diyerek bunu sizlerle paylaşmak istedim.

Bu yazıyı beğendiyseniz paylaşmayı ve sayfamızı arkadaşlarınıza tavsiye etmeyi unutmayın! Umarım sizler için yararlı bir yazı olmuştur.

Sayfamız içerisindeki Bildirimleri açmayı ve bizleri sosyal ağlardan takip etmeyi unutmayın! Böylelikle bunun gibi faydalı paylaşımlarımızdan anında haberdar olabilirsiniz.

Akdeniz Üniversitesi - İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım

Yorum için tıklayın
4.3 4 puanlama
Değerlendir
guest
0 Yorumlar
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

Facebookta Bizi Takip Et

Editör Tavsiyeleri

Daha Fazla Mobil